Ocet jabłkowy z miodem i imbirem 250 ml

22,00 

Ekologiczny ocet jabłkowy z miodem i imbirem to w 100% ekologiczny produkt. Połączenie najsilniejszych cudów natury tworzy mieszankę zdrowia i mocy. Polecamy!

naturalne_1

100% natury

niefiltrowane

bez filtrowania

sosta oleje i musztardy naturalne

bez konserwantów

sosta oleje i musztardy naturalne

bez
ulepszaczy

Opis

Ekologiczny ocet jabłkowy Sosta to produkt otrzymany przez naturalną, biologiczną fermentację octową ekologicznych jabłek. Jest surowy, niefiltrowany i wolny od konserwantów.

Mętny wygląd, jasna barwa i charakterystyczny dla tego rodzaju octu zapach oznacza, że obecne są białka, enzymy i przyjazne bakterie.

Zestawienie miodu i imbiru wpłynie korzystnie na trawienie, wzmocni organizm oraz może okazać się pomocny przy pierwszych objawach przeziębienia.

Oprócz działania antybakteryjnego, przeciwwirusowego i przeciwutleniającego imbir jest stosowany jako naturalny środek przeciwwymiotny i przeciwbólowy.

Połączenie najsilniejszych cudów natury tworzy mieszankę zdrowia i mocy.

Rodzaj: z miodem i imbirem

Pojemność: 250 ml

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Ocet jabłkowy z miodem i imbirem 250 ml”

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Nasi klienci uwielbiają także:

Szanowni Państwo!

Niedawno uruchomiliśmy nową stronę internetową. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby działała bez zarzutów. Mamy nadzieję, że korzystanie z niej będzie przyjemniejsze, a składanie zamówień bezpieczniejsze, prostsze i szybsze.

Jeśli zauważą Państwo błędy techniczne, wizualne lub tekstowe w obrębie strony, będziemy wdzięczni za ich zgłoszenie na [eeb_content]biuro@sosta.pl[/eeb_content]

Dziękujemy!