Olej z orzecha włoskiego 100 ml

Olej z orzecha włoskiego SOSTA tłoczony na zimno

Jasna barwa i lekki orzechowy aromat to jego znaki rozpoznawcze. Nie zawaha się śmiało wkroczyć do Waszej kuchni, ale i domowych apteczek. Olej z orzecha włoskiego tłoczymy na zimno, nie filtrujemy i nie oczyszczamy. Dlatego jest taki smaczny!

Pojemność
32,00 zł
Brutto

Czym jeszcze może się pochwalić olej z orzecha włoskiego? Tym, że wskoczyły do niego witaminy E, A, K i H oraz witaminy z grupy B. Zamykany szczelnie w ciemnych butelkach ma doskonałe warunki, aby stać się gwiazdą w Waszej kuchni i domowej apteczce! Dlaczego? Olej z orzechów włoskich to przede wszystkim bogactwo Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych.

DO CZEGO WYKORZYSTAĆ OLEJ ORZECHA WŁOSKIEGO?

Jakie jest zastosowanie oleju z orzecha włoskiego? Dodany do sałatek, sosów czy makaronów odwdzięczy się wyjątkowym smakiem. Jednak kuchnia to nie jedyne jego królestwo. Doskonale czuje się w roli naturalnego lekarstwa. Obniża ciśnienie i cholesterol, korzystnie wpływa na mózg, sprawność umysłową, koncentrację i pamięć. Wykazuje działanie antybakteryjne, przeciwzapalne i przeciwwirusowe. Przyczynia się do obniżenia trójglicerydów we krwi, wpływając korzystnie na poziom cholesterolu i układ krążenia. Chroni przed rozwojem grzybów (zwłaszcza Candida). Nieoceniony w walce z zaparciami.

Nowy produkt

Olej z orzechów włoskich to przede wszystkim bogactwo niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Obfituje w witaminy m.in. wit E, A, K i H oraz witaminy z grupy B. Obniża ciśnienie i cholesterol, korzystnie wpływa na mózg, pobudza umysł. Wykazuje działanie antybakteryjne, przeciwzapalne, antyseptyczne i przeciwwirusowe.

Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody, nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony.