Olej kokosowy BIO Extra Virgin

Olej kokosowy BIO SOSTA Organic Virgin

Pierwsze tłoczenie to jego żywioł. Podziwiamy go za to, że wytwarzany jest z wyselekcjonowanych, ekologicznych orzechów. Czym jeszcze może się poszczycić?

Pojemność
24,00 zł
Brutto


Nie dla niego wysokie temperatury, dlatego dbamy o to, by był wytwarzany ze świeżego miąższu kokosa podczas pierwszego tłoczenia. Jak smakuje? Jest delikatny i bardzo chwali się swoim pochodzeniem. Dlaczego? Wytwarzany jest z orzechów kokosa, które uprawiane są tradycyjnymi metodami. W oleju nie znajdziecie więc sztucznych dodatków i konserwantów.

Do czego wykorzystać olej kokosowy SOSTA

Nic dziwnego, że uznawany jest z najzdrowszy tłuszcz na świecie. W swoim wnętrzu kokos skrywa bowiem nasycone kwasy tłuszczowe, a poza tym witaminy B1, B2, B3, B6, C, E, kwas foliowy, wapń, czy magnez. Olej kokosowy to więc doskonałe źródło składników odżywczych. Olej kokosowy można wykorzystać nie tylko w kuchni, ale również traktować go jako kosmetyk, a nawet jako lekarstwo! Obniża bowiem ryzyko chorób serca oraz zapobiega nadciśnieniu. Skutecznie nawilża skórę, ma działanie wygładzające, a od niepamiętnych czasów wykorzystywano go jako środek do gojenia się ran. W kuchni można wykorzystać go do smażenia, pieczenia, ale również jako świetny dodatek do deserów!

Nowy produkt
Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody, nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony.