Poszukujemy osób na stanowisko:

Regionalny przedstawiciel handlowy

Oferujemy:

  • atrakcyjna pracę w odpowiedzialnej i przyjaznej firmie
  • możliwość kreowania trendów na stale rosnącym rynku
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • elastyczny czas pracy

Obowiązki:

  • zatrudnienie na stanowisku przedstawiciela marki SOSTA na podstawie własnej działalności gospodarczej
  • realizacja strategicznych celów
  • budowanie i utrzymanie więzi z istniejącymi klientami firmy
  • pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie długofalowych relacji
  • sporządzanie raportów z działań, przesyłanie własnych sugestii do biura firmy
  • organizowanie i realizacja działań marketingowych
  • szkolenie właścicieli sklepów

Szukamy osób, których cechują:

  • wiedza oraz doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku
  • radość i satysfakcja z wykonywanej pracy
  • umiejętność zarządzania własnym czasem
  • elastyczność oraz wysoka motywacja
  • umiejętność skutecznej identyfikacji potrzeb klienta
  • wysoka kultura osobista oraz odpowiedzialność
  • znajomość polskiej branży spożywczej oraz świadomość pozycji segmentu żywności ekologicznej

 Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z oczekiwaniami finansowymi.

Prezentacja firmy

SOSTA to prężnie rozwijająca się firma. Nasza olejarnia zajmuje się produkcją najwyższej jakości olejów ekologicznych i konwencjonalnych. Firma przykłada ogromną wagę do zachowania wysokich standardów procesu
produkcji (od upraw surowców do gotowego produktu na półce).

Dla naszej firmy ważne są również dobre, pełne szacunku relacje z partnerami biznesowymi i współpracownikami.