Wyobraźcie sobie, że wybieracie się na targi zdrowej żywności. Wasz produkt dostaje wszystkie najważniejsze nagrody i wyróżnienia. Wy natomiast pękacie z dumy i radości, bo to właśnie Wasze oleje i musztardy zostały docenione za smak i sposób wytwarzania. Brzmi pięknie? W takim razie obudźcie się i zróbcie coś, by ten sen się ziścił!

Mamy niezbite dowody na to, że udało nam się spełnić to marzenie! Nasza miłość do zdrowej kuchni, olejów, musztard i innych naturalnych produktów rozpoczęła się od wizyty na targach żywości. To właśnie ten moment wywrócił do góry nogami nasze życie zawodowe, w czym tkwimy po uszy aż do dziś!

Kolejnym impulsem do rozpoczęcia przygody z naturalnymi olejami było ogromne uczucie, jakim darzymy włoską kuchnię. Mieszkając we Włoszech, tamtejsze przepisy pokochaliśmy przede wszystkim za  prostotę. Jej kwintesencją była dla nas zawsze oliwa - szara eminencja włoskich stołów. Dlaczego nie zacząć wyrabiać więc zdrowych i pysznych olejów także w Polsce? Jak pomyśleliśmy, tak zrobiliśmy!

Szalony pomysł przekuliśmy więc w wytwórnię olejów tłoczonych na  zimno,  nierafinowanych i  nieoczyszczonych. Po jakimś czasie, do olejów dołączyła również musztarda. Dlaczego? Ze świecą szukaliśmy takiej, która spełniłaby nasze oczekiwania, więc… zaczęliśmy wytwarzać ją sami. W ten sposób do naszej oferty włączyliśmy musztardy, których skład jest naprawdę mistrzowski. Tylko gorczyca, miód, ocet jabłkowy i naturalne dodatki. Istne, kulinarne szaleństwo! 

Przy pracy możecie spotkać nas w Czernicy, na Śląsku. To właśnie tutaj, w rodzinnej firmie powstają oleje i musztardy, do produkcji których nie używamy środków chemicznych i konserwantów. Oleje tłoczymy na zimno i sprzedajemy na bieżąco. Unikamy sformułowań, że każdy olej tłoczymy wyłącznie na zamówienie. Z logistycznego punktu widzenia jest to niemożliwe, nikt nie uruchomi produkcji dla realizacji jednego zamówienia. Dlatego zwracamy uwagę na to, aby nie wytwarzać dużych ilości olejów, aby zachowały one swoje najlepsze smakowe i zdrowotne właściwości. Musztardy z kolei zawierają tylko naturalne składniki i przyprawy.

Nasze produkty prezentujemy na targach żywności, w naszym sklepie internetowym, a także sklepach, które z nami współpracują. Coraz częściej spotykamy na swojej drodze ludzi, którzy nie wyobrażają sobie kuchni bez naszych olejów i musztard.

Dziś znajdujemy się w bardzo szczęśliwej sytuacji. Pasja, która towarzyszy nam w życiu zawodowym jest najlepszą gwarancją jakości naszych produktów!

Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody, nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony.