Naturalne produkty dla każdego
zadowolonych klientów
Szybka i bezpieczna wysyłka
Darmowa dostawa kurierem – już od 200 zł

Oleje

Olej z pestek dyni SOSTA tłoczony na zimno

To nie tajemnica, że olej powstaje z najwyższej jakości pestek dyni oleistej. Zna więc dobrze swoją wartość. Nie można pomylić go z żadnym innym olejem. Ma ciemnozieloną barwę i charakterystyczny zapach. Na tym jednak nie koniec niespodzianek!
30,00 zł
Pojemność

Olej lniany SOSTA tłoczony na zimno

Nie przesadzimy, gdy napiszemy, że olej lniany to prawdziwa gwiazda wśród swoich oleistych przyjaciół. Poznali się już na nim starożytni Grecy i Rzymianie. Czas, aby zaczął królować również na polskich stołach.
8,00 zł
Pojemność

Olej rzepakowy SOSTA tłoczony na zimno

Olej rzepakowy nie zadziera nosa. Chociaż mógłby. Wie, że często nazywany jest „oliwą Północy”. W Polsce znany jest bardziej jako zamiennik oliwy z oliwek. Tłoczony na zimno, bez konserwantów zachowuje wszystkie wartości odżywcze, którymi chwali się wszem wobec. Ma jeden z najniższych poziomów kwasów tłuszczowych nasyconych, które są niekorzystne dla...
7,00 zł
Pojemność

Olej konopny SOSTA tłoczony na zimno

Olej konopny to absolutny fenomen wśród olejów roślinnych, jeśli weźmiemy pod uwagę jego właściwości zdrowotne. Tłoczony na zimno, nieoczyszczany i niefiltrowany daje z siebie maksimum smaku i dobroczynnych składników. Jego największą zaletą jest wysoka zawartość Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych (NNKT), czyli omega-3 i omega-6, stanowiących...
19,00 zł
Pojemność

Olej z czarnuszki SOSTA tłoczony na zimno

Nie da się go pomylić z żadnym innym. Intensywny, korzenny smak i aromat. Podobno w grobowcu faraona Tutenhamona znaleziono fiolkę z olejem z czarnuszki! Dlaczego? Pewnie dlatego, że sam olej mógłby otworzyć własną, naturalną aptekę!
30,00 zł
Pojemność

Olej lniany BIO SOSTA tłoczony na zimno

Certyfikowane uprawy lnu to nasza baza. Potem jest jeszcze smaczniej. Olej lniany tłoczony jest na zimno, bo to właśnie jego styl. Nie jest przez nas oczyszczany. Z tym znakomicie radzi sobie sam.
18,00 zł
Pojemność

Olej rzepakowy BIO SOSTA tłoczony na zimno

Certyfikowane uprawy rzepaku, żyzna, słoneczna gleba i zero konserwantów. Co to może oznaczać? Tylko jedno. Niefiltrowany olej rzepakowy tłoczony na zimno.
28,00 zł
Pojemność

Olej z wiesiołka SOSTA tłoczony na zimno

Niepozorny, ale zna swoją wartość. Tłoczymy go na zimno, nie filtrując i nie oczyszczając. Dzięki temu olej z wiesiołka może poszczycić się wieloma zaletami. Jego największym sekretem jest duża zawartość  Naturalnego Nienasyconego Kwasu Tłuszczowego gamma-linolenowego (GLA), jednego z kluczowych kwasów tłuszczowych odpowiedzialnych za zdrowie człowieka.
30,00 zł
Pojemność

Olej słonecznikowy SOSTA tłoczony na zimno

Olej słonecznikowy zimnotłoczony to mistrz pierwszego planu w kuchni. Lubi chwalić się tym, że nie jest podgrzewany do wysokich temperatur. W ten sposób zachowuje wszystkie swoje zalety i zdrowotne właściwości. Ze względu na swoje właściwości często stosowany jest do domowych zabiegów kosmetycznych oraz do domowej produkcji kosmetyków.
8,50 zł
Pojemność

Olej z lnianki (rydzowy) SOSTA

Spotkanie z olejem rydzowym to ciekawe, kulinarne doświadczenie. Wytwarzany jest z najstarszej rośliny oleistej w Polsce – lnianki (inaczej rydz lub rydzyk). Takie pochodzenie zobowiązuje! Niefiltrowany i tłoczony na zimno wykorzystywany jest od wieków w medycynie ludowej. Jest jednym z nielicznych olejów roślinnych (obok oleju lnianego) tak bogatych w...
10,00 zł
Pojemność

Olej z ogórecznika SOSTA tłoczony na zimno

Ogórecznik  ze względu na swoje właściwości lecznicze stosowany jest od wieków. W tradycyjnej medycynie ludowej od setek lat znajdował niezliczoną ilość zastosowań – od leczenia skóry, do zmniejszania bólu.  Tym, co w nim najcenniejsze jest GLA – kwas gamma-linolenowy należący do grupy niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT), bardzo potrzebny...
34,90 zł
Pojemność

Olej z orzecha włoskiego SOSTA tłoczony na zimno

Jasna barwa i lekki orzechowy aromat to jego znaki rozpoznawcze. Nie zawaha się śmiało wkroczyć do Waszej kuchni, ale i domowych apteczek. Olej z orzecha włoskiego tłoczymy na zimno, nie filtrujemy i nie oczyszczamy. Dlatego jest taki smaczny!
32,00 zł
Pojemność

Olej z ostropestu BIO SOSTA 250 ml tłoczony na...

Olej z ostropestu tłoczymy na zimno. Nie filtrujemy go i nie oczyszczamy, aby zachować wszystkie jego zdrowotne właściwości. Dumnie wkroczy więc do Waszej kuchni, aby nieźle w niej namieszać!
34,00 zł

Olej z ostropestu SOSTA tłoczony na zimno

Olej z ostropestu tłoczymy na zimno. Nie filtrujemy go i nie oczyszczamy, aby zachować wszystkie jego zdrowotne właściwości. Dumnie wkroczy więc do Waszej kuchni, aby nieźle w niej namieszać!
19,00 zł
Pojemność

Olej kokosowy BIO SOSTA Organic Virgin

Pierwsze tłoczenie to jego żywioł. Podziwiamy go za to, że wytwarzany jest z wyselekcjonowanych, ekologicznych orzechów. Czym jeszcze może się poszczycić?
Obecnie brak na stanie
24,00 zł

Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody, nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony.